Kayıt Ol
WsKalbi.com web hizmetleri eğitim ve paylaşım sitesidir.

Visual Studio Sürümleri
Fikirlerin yazılımlara dönüşerek işlevsellik kazanma sürecine yardım eden visual stüdyo ürünleri sayesinde artık çok daha kolay bir şekilde fikirlerinizi gerçek hayata aktarabileceksiniz. Örneğin bilgisayar üzerinde yapmayı düşündüğünüz çok önemli ve bir o kadar da güzel bir proje var. Ancak ekibiniz çok kişi ve sayıya eklenen her bir kişi, bu programların yeniden yapılmasını gerektiriyor ve bu sebeple işler daha da içinden çıkılmaz bir hal alıyor. İşte bu tarz sorunlarla muhatap olmamak için visual stüdyo sürümlerinden size uygun olanını deneyerek işlerinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. Visual stüdyo ürünleri, sizlerin fikirlerini gerçek hayata aktarmanıza yardım eder. Size sadece fikir oluşturma kısmı kalır ve bu sayede sizin için hazırlanan sürümleri kullanmak suretiyle çok daha karmaşık işleri ve işlemleri kısa bir zaman diliminde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede fikirleriniz her zaman daha işlevsel bir hale getirilebilir. Sizin olmasını istediğiniz uygulamayı imkânlar dâhilinde yerine getiren sürüm sayesinde artık yazılım anlamında yaşanan bilindik sorunlara çözüm önerileriniz varsa, bunların hepsi çok kolay bir şekilde uygulamaya geçirilmektedir. Bu sayede siz düşündüklerinizi eyleme geçirirken, kullanım avantajlarından da sizinle çalışan kişiler yararlanmaktadırlar. Özellikle günümüzün en önemli sorunu haline gelen zaman kazanma kavramı noktasında bakıldığında da sizlere yardım olan sistemle birlikte artık sizler de kolay bir

Visual studio sürümlerine bakmak gerekirse, ilk önce dördüncü güncelleme ürünü olan ultimate 2013 serisini deneyebilirsiniz. Bu size yeterli gelmezse yani fikirleriniz son derece karmaşıksa ve sürümün özellikleri sizin ihtiyacınızı karşılayamıyorsa, o zaman gene aynı güncelleme ürünü olan Premium 2013’ü deneyebilirsiniz. Bu biraz daha gelişmiş özellikleri olan bir sürümdür ancak bu da sizin fikirlerinizi hayata geçirmeye yetmeyecek olursa, o zaman son ve en güncel sürüm olan Professional 2013 sürümünü deneyebilirsiniz. İşte bu ürün fiyat farkı olsa da sizin ihtiyacınıza kesinlikle cevap verecek olan bir üründür. Fiyat farkına bakılmaksızın tercih edebilir ve size ait olan özgün fikirlerinizi bu şekilde yazılım haline getirmek suretiyle kullanabilirsiniz.

Sürümlerde herhangi bir hata olması durumunda da sürümü temin ettiğiniz satıcı kişiler, sizlere her türlü yardımda bulunacaktır. Bu sayede visual studio sürümlerinden size uygun olanını güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Visual studio uygulaması sayesinde özellikle internet kafelerde olan sistemler gibi birden fazla bilgisayarın kullanılması benzetmesinden yola çıkarak kullanım özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Site içi birden fazla yönetici ve bunların hepsinin başında baş yönetici olması gibi hepsinin koordinasyonunu sağlama noktasında sizlere yardım edecek olan sürüm sayesinde artık uygulamalarınızı kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Visual studio uygulamasıyla ilgili bir sorununuz olması durumunda bunu temin ettiğiniz yerden gerekli yardım almak suretiyle işlemlerinizi daha hızlı ve daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Visual studio sürümleri sayesinde artık kısa bir zamanda birçok işi bir arada bir tuşa basmak suretiyle gerçekleştirebilirsiniz. Ancak bunun için öncellikle sürümün son serisini yüklemeniz gerekmektedir. Bu sayede sizlere etkin kullanım imkânları ve özelleştirme imkânı da vermesi sebebiyle kolay bir şekilde istediğiniz değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Site içinde bir sorunla karşılaşmanız durumunda forumlardan yardım alabileceğiniz gibi, Google arama motoruna da sormak suretiyle sizinle aynı sorunu yaşayan kişilerin sorunlarını nasıl düzelttiğiyle ilgili bilgi sahibi de olabilirsiniz. Visual studio sürümleri ücretsiz edinilmekle birlikte kullanım avantajlarından yararlanmak adına bir takım ödemeler yapmak gerekebilmektedir. Özellikle bilgisayar işiyle uğraşan teknik elemanlar bu konuda sizlere en kaliteli haliyle yardımcı olacaklardır.

Visual Studio serileri aşağıdaki gibidir;
Bu makale webtasarimgezegeni.com/visual-studio-surumleri/ sitesinden alınmıştır.
Son olarak Mustafa AYDIN tarafından Mart 6, 7:30 pm tarihinde güncellendi.
Eklentiler
Tüm zamanlar GMT +3. olarak ayarlı. Zaman şu an 6:29 pm.